AS- KOÇ Halı Yıkama

As- Koç Halı Yıkama

Diyarbakır Araştırma Hastanesi Karşısı Üçkuyular Toki yenisehir, Diyarbakır
Cep Onaylı
Online
Altın
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
As- Koç Halı Yıkama
Gürgün Kocaağa
Diyarbakır Araştırma Hastanesi Karşısı Üçkuyular Toki
yenisehir , Diyarbakır
İş Alanları

Halıcılar

As-Koç Halı Yıkama Diyarbakır’Da Ev-Ofis Halı Temizliğinin Yanı Sıra Büyük Fabrikaların, Resmi Dairelerin, Bankaların Halı Temizliklerini De Yapıyoruz.

As- Koç Halı Yıkama Hakkında

AS-KOÇ HALI YIKAMA HİZMETLERİ DİYARBAKIR

AS-KOÇ Halı Yıkama Detaycı-Titiziz -Hızlı ve Kaliteli Hizmet Sunmaktadır.

Dört Mevsim Güvenilir Hizmet Zamanında Teslim – AS-KOÇ Halı Yıkama Fabrikası

Diyarbakır Bölgesinde Aradığınız Halı Yıkamacı Diyarbakır Halı Yıkama Firmaları, Adresleri Türkiye'nin ilan sitesi ilanlarda.com'da!

Diyarbakır’da Halı Yıkama Hizmeti;

AS-KOÇ Halı yıkama fabrikası Diyarbakır ve çevresinde halılarınız için uygun fiyatlı yıkama hizmeti, hemen Arayın! En uygun halı yıkama fiyatına halılarınız yıkansın.

Diyarbakır’da AS-KOÇ Halı Yıkama ve Temizleme yüksek nitelikli temizlik hizmetlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Kaliteli malzemeler ve tecrübeli kadromuz ile güvenilir hizmeti sunuyoruz.

Diyarbakır Halı Yıkama-Diyarbakır Halifleks Yıkama-Diyarbakır Yorgan Yıkama-Diyarbakır Battaniye Yıkama-Diyarbakır Kilim Yıkama- Diyarbakır Koltuk Yıkama-Diyarbakır Perde Yıkama-Diyarbakır Halı Toz Alma-Yün Halı, İpek Halı, Halı Fleks, Halı Yıkama. %90 Garantili Memnuniyet, İndirimli Fiyatlar, Ücretsiz Servis kapıda ödeme hizmeti.

Diyarbakır’da Halı Yıkamacı mı Aradınız?

Diyarbakır Halı Yıkamada 6 Yıllık deneyime sahip AS-KOÇ Halı Yıkama Firmasının  Sahibi GÜRGÜN KOCAAĞA ,“Biz işimizi ciddiye alıyoruz. Bu nedenle işinde uzman ekiple çalışıyoruz. Diyarbakır’da Ev-Ofis Halı Temizliğinin Yanı Sıra Büyük Fabrikaların, Resmi Dairelerin, Bankaların Halı Temizliklerini de Yapıyoruz. Diyarbakır’da 6 yıllık tecrübeye sahip AS-KOÇ Halı Yıkama ve temizleme, İşinde uzman ekibi ve son Teknoloji Makinalar ile Hizmet vermekteyiz. Diyarbakır’da Halı Yıkama fabrikası olarak ideali olduklarını belirten Halı Yıkama  firmasının sahibi Görgün KOCAAĞA, “Biz Hem Verdiğimiz hizmetlerle hem de  fiyatlarımızla, müşterilerimizi Memnun ediyoruz. Diyarbakır'daki Halı Yıkama Şirketleri arasında bize duyulan bu güveni kaybetmemek için kalitemizden ödün vermeyeceğiz”

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Ersan halı yıkamaya sonsuz teşekurlerimi sunarım. Bu yaptığınız hizmetten çok memnunum başarılarınızın devamını diler saygılarımı sunarım

  • 5/5

    Ersan halı yıkamaya sonsuz teşekurlerimi sunarım. Bu yaptığınız hizmetten çok memnunum başarılarınızın devamını diler saygılarımı sunarım

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico