Reklam Adı

CNR Emlak 2016

11-20-2016 , 10:00 - 19:00 , CNR EXPO Yeşilköy

CNR Emlak 2016

 

Konut ve İşyeri Projeleri ve Bunların Pazarlanması ve Finansmanına Yönelik Çözümler sunan CNR Emlak 2016

Her yıl CNR EXPO’da düzenlenen Emlak Fuarı‘nın 2016 yılındaki ziyaretçilerinin büyük çoğunluğunun Arap yatırımcılar olması bekleniyor. Orta Doğu ülkelerinden büyük ilgi gören fuarda yabancı ülkelerden gelecek yatırım grupları ve gayrimenkul fonları, Yeşilköy CNR EXPO’da ağırlanacak. Emlak sektörünün önde gelen firmaları ve dev projelerin tanıtılacağı“ CNR Emlak 2016konut, İşyeri Satmalma, Kiralama ve Finansman Fuarı ”, 4. kez CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. Emlak Fuarında konut, işyeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmalar buluşacak. Emlak 2016’e her yıl olduğu gibi bu yıl da Orta Doğu ülkelerinin büyük yatırımcıları damga vuracak. CNR Emlak 2016 Fuarı’nda projelere servislerle ulaşım sağlanmasının yanında, bankalar ziyaretçilere fuara özel oranlarla en uygun krediyi kullanma imkanı da sunacak. CNR Holding kuruluşlarından ITF Fuarcılık’ın fuara özel geliştirdiği projeler ve CNR Emlak 2016 Fuarı’na gelen yatırımcılar ve nihai tüketicilere, katılımcı firmaların sunacağı özel avantajlar ziyaretçilere fuardan maksimum düzeyde faydalanma imkanı sağlayacak. Yatırımcılar yüzlerce ürünü aynı anda görüp, değerlendirme imkanı bulabilecekler.

CNR EXPO EMLAK FUARI 2016 NE ZAMAN ?

Kısa sürede Orta Doğu’nun konut, işyeri satın alma, kiralama ve finansman merkezi haline dönüşen fuarın sektöre 2 milyar dolar katkı sağlaması bekleniyor. A ve B sınıfı villa, konut projeleri, AVM ve iş merkezleri, plazalar, rezidanslar, sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri, emlak pazarlama kuruluşları, arsa ofisleri, kooperatifler, devremülk şirketleri, ahşap ve çelik prefabrik konut üreticileri, ithalatçıları, toplu konut müteahhitlik hizmeti veren firmalar, bankalar, finansman ve kredi kuruluşlarının tanıtımının yapılacağı CNR Emlak 2016 Fuarı, 17-20 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.

 

Önemli Not : Etkinliğe katılacak ziyaretçiler,organizatör firmanın web sitesinden detaylı ve güncel bilgileri incelemelidir. İçerik hatalarından ililproje.com.tr sorumlu değildir.

CNR Emlak 2016
Etkinlik No : 3
Tarih : 11-20-2016
Mekan : CNR EXPO Yeşilköy
Açık Adres : Bakırköy / İstanbul
Yetkili Tel: : 0 212 465 74 74
Web: : cnremlakfuari.com
Etkinlik Türü: : Fuar

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico