İş Güvenlik OSGB İş Güvenlik Malzemeleri

İş Güvenlik Osgb İş Güvenlik Malzemeleri

Halil Rıfat Paşa, Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:5 D:570, 34384 Şişli / İstanbul, Türkiye Sisli, İstanbul
Online
Altın
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Güvenlik Osgb İş Güvenlik Malzemeleri
Uğur Erişoğlu
Halil Rıfat Paşa, Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:5 D:570, 34384 Şişli / İstanbul, Türkiye
Sisli , İstanbul
İş Alanları

Online

Isguvenlikosgb.com 2012 Yılının Sonunda Kurulmuş İstanbul-Bakırköy Merkezli Bir Firmadır. Güvenli Alışveriş Olgusunu E-Ticaret Sektörüne Taşıyan Firmamız, Kaliteli Ürün Çeşitleri İle Toptan Ve Perakende Olarak Faaliyet Göstermektedir. Firmamızın En Ön

İş Güvenlik Osgb İş Güvenlik Malzemeleri Hakkında

IsguvenlikOSGB.com 2012 yılının sonunda kurulmuş İstanbul-Bakırköy merkezli bir firmadır. Güvenli alışveriş olgusunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, kaliteli ürün çeşitleri ile toptan ve perakende olarak faaliyet göstermektedir. 

Firmamızın en önemli özelliği güven ve saygıya dayalı bir çalışma ahlakına sahip olmasıdır. Dolayısıyla tüm ürünlerimizde orijinal ve kaliteli ürünler satmaktadır. İlan açıklamalarında ne yazıyor ise aynı ürünü alacağınızı taahhüt etmektedir. Kalite ve teknolojiyi bir araya getiren firmamız ünvanının ağırlığına mensup zihniyette faaliyetlerini sürdürmeyi kendisine ilke edinmiştir. 

IsguvenlikOSGB.com için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak geri iade edebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için önemlidir. Hafta içi çalışma saatlerinde güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap vermek üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir.Aklınıza takılan her türlü soru ve önerileriniz için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. 

Siz de alışverişin keyfini çıkarmak ve 365 gün indirimli fiyatlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz... 

Saygılarımızla

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico