Reklam Adı

Türkiye tatiliyle ödüllendirilen Çinli kadınlar Kapadokya'da

Çalıştıkları firma tarafından Türkiye'ye tatil için getirilen bin kişilik Çinli kadın kafilesi yöresel kırmızı kıyafetleriyle peribacalarını gezdi. Çin'de bir kozmetik firması tarafından, başarıları dolayısıyla Türkiye tatiliyle ödüllendirilen bin kadın Kapadokya'da yöresel kıyafetler

Hava yoluyla İstanbul'a gelen Çinli heyet, anlaşmalı oldukları tur şirketine ait 20 otobüsle Kapadokya bölgesindeki tarihi ve turistik merkezleri gezdi. Göreme beldesindeki Kılıçlar Vadisi girişine park edilen otobüslerden inen yöresel kırmızı kıyafetli bin kadın, ilginç görüntü oluşturdu.

Peribacaları ve doğal kaya oluşumları arasında gezinti yapan grup üyeleri, daha sonra ellerinde Çince yazılı pankartlarla toplu fotoğraf çektirdi.

"Kapadokya'nın tanıtımına katkı sunmak istiyoruz"

Çin'deki firmanın genel müdürü Steven Shi büyük bir kafileyle geldikleri Türkiye'den ve Kapadokya'nın doğal yapısından etkilendiklerini dile getirdi.


Shi, "Firmamızın önde gelen çalışanlarıyla geldiğimiz Türkiye'de, tarihi ve kültürel zenginliklerden çok etkilendik. Özellikle Kapadokya'yı çok beğendik. Kendine özgü farklı bir yapısı var. Bundan sonra bizler de Kapadokya'nın tanıtımına katkı sunmak istiyoruz. Daha çok Çinli kadının Türkiye’ye gelerek Kapadokya'nın bu eşsiz güzelliklerini, muhteşem manzarasını görmesini tavsiye ediyoruz." şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico