Kahvaltının En Tatlı Lezzetleri Için De Adres Delimonti

Delimonti, kahvaltıların en sevilen tatlı lezzetlerini de misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Anadolu’nun zengin malzeme çeşidini ve geleneksel pişirme tekniklerini, evrensel mutfak anlayışı ile birleştiren bir gastronomi market ve restoran olan Delimonti, kahvaltıların en sevilen tatlı lezzetlerini de misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Delimonti'de servis edilen ve satışa sunulan reçeller, tamamen mevsiminde toplanan mahsullerle organik ve katkı maddesiz olarak üretiliyor. İncir, karadut, vişne, kayısı gibi çeşitli reçeller, doğrudan yerli üreticiden temin ediliyor. Kestane balı, Akdeniz ve Ege bölgesinin çamlık yerlerinde üretilen çam balı ve Mayıs-Ağustos ayları arasında üretilen kekik balı başta olmak üzere 10’dan fazla bal çeşidini sevenleriyle buluşturan Delimonti, farklı türde üzümlerle ve yöntemlerle hazırlanan pekmezleriyle de ağızları tatlandırıyor.

Lezzet beşiği Anadolu’nun değişik bölgelerine özgü tatların İstanbul’daki adresi Delimonti, “yerel güzeldir, sunum özeldir” mottosuyla yola çıkarak, taptaze mahsulleri ve ürünleri kentin merkezine taşıyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için www.delimonti.com adresi ziyaret edilebiliyor ya da 0212 296 29 29 numaralı telefondan yetkili kişilerle görüşülebiliyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico