Kayseri Boşanma Avukatı Metin Polat

Kayseri Boşanma Avukatı Metin Polat

Kocasinan, Kayseri
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Alanları

Barolar

Polat Hukuk Bürosu 2010 Yılında Av. Metin Polat Tarafından Kuruldu. 2010 Yılından İtibaren Faaliyetlerine Kayseri’De Devam Eden Büromuz; Avukat, Stajyer Avukat Ve Diğer Yardımcı Personel Kadrosuyla Kurulduğu Günden Bugüne Kadar Müvekkillerine Avukatlık Ve

Kayseri Boşanma Avukatı Metin Polat Hakkında

POLAT HUKUK BÜROSU 2010 yılında Av. Metin Polat tarafından kuruldu. 2010 yılından itibaren faaliyetlerine Kayseri’de devam eden büromuz; avukat, stajyer avukat ve diğer yardımcı personel kadrosuyla kurulduğu günden bugüne kadar müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda Polat Hukuk Bürosu’nda yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişiler temsil edilmekte ve müvekkillere hedefleri ve talepleri doğrultusunda hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Büromuz tecrübeli ve alanında uzman avukatlar ile motivasyonu yüksek, azimli genç avukatların birlikte görev aldığı üretken bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajı ile meslek kurallarından ödün vermeden hizmet vermeyi sürdürmektedir. Ayrıca büromuz çok sayıda stajyer avukata birikimlerini aktarma görevini yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019