MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Meden Tıbbi Yazılım Ve Sağlık Hizmetleri A.ş.

Skyport Residence Plaza Yakuplu Mahalesi Hürriyet Bulvarı No:1 Kat:12 Ofis No:133 & 126 Beylikdüzü / İstanbul beylikduzu, İstanbul
Online
Vitrin
Mesaj Gönder
Meden Tıbbi Yazılım Ve Sağlık Hizmetleri A.ş.
Mert Eden - Gökhan Uysal
Skyport Residence Plaza Yakuplu Mahalesi Hürriyet Bulvarı No:1 Kat:12 Ofis No:133 & 126 Beylikdüzü / İstanbul
beylikduzu , İstanbul
İş Alanları

Sağlık Kuruluşları

Meden Tıbbi Yazılım Ve Sağlık Hizmetleri A.ş.

Meden Tıbbi Yazılım Ve Sağlık Hizmetleri A.ş. Hakkında

Kaliteli Sağlık Hizmeti Herkesin Hakkı!

            Verdiği altyapı desteğiyle sağlık alanındaki hizmetlere dahil olan herkesin deneyimlerini paylaşmalarına imkan sağlayan MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. gelişen teknolojilerden aldığı destekle kaliteli sağlık hizmetinin herkese ulaşmasına önderlik etmektedir.

 Ülkemizde Az Bilenen Tedavi Yöntemlerinin Daha Fazla Uygulanabilir Olmasını Sağlamak

            Yenilikçi tedavi yöntemlerinin herkese ulaşması için çalışmalarına devam eden MEDENLive, özgün ve kişiye özel tedavi planlarının uygun maliyetlerle verilmesi için hastalar ve hekimler arasında bir köprü vazifesi görür. Hedeflerine daha hızlı adımlarla ilerlemek isteyenlerin buluşma noktası olan şirket, hasta memnuniyeti odaklı hizmetlerle fark yaratmayı başarır. Sadece ülkemiz için değil, tüm dünyada kullanılabilir bir sistemin kurucusu olan Mert Eden, teşhis ve tedavi aşamasında zaman kayıplarının yaşanmaması için multidisipliner şekilde çalışan uygulamalarla sağlık sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi başarmıştır.

            Hastaların 7/24 kesintisiz olarak ulaşabilecekleri altyapı desteği sayesinde, ihtiyaç sahipleri istedikleri her an doktorlarına ulaşabilir. Tüm dünyada dikkatle izlenen sistem sağladığı çok çeşitli avantajlarla ülkemizdeki sağlık turizmi taleplerinin en ideal seviyede karşılanmasına destek olur. Hizmet kalitesi ve hasta konforuyla dikkat çeken uygulamalar gündelik hayata yeni bir vizyon katarken toplumun da bilinç seviyesinin yükselmesini sağlar.

 Kişiye Özel Tedavide Profesyonel Anlayış

            Yüksek standartlara sahip sağlık hizmetlerinin ulaşılabilir maliyetlerde olması, her geçen gün artan medikal turizm talebini de karşılamak için geliştirilmektedir. İstikrarlı bir şekilde büyüyen sistemle uyumlu hastane, tıp merkezi, hekim ve eğitimli tıp personeli sayısı sektörün değişen ihtiyaçlarının her aşamada karşılanabilmesi için çalışmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019