Text Toner Hizmetleri San. ve Ticaret Ltd. Şti.

Text Toner Hizmetleri San. Ve Ticaret Ltd. Şti.

Yahya Kemal Mahallesi Kıvırım Sk. No:544 Kağıthane - İstanbul Kagithane, İstanbul
Online
Vitrin
Mesaj Gönder
Text Toner Hizmetleri San. Ve Ticaret Ltd. Şti.
Mehmet Ali Keskin
Yahya Kemal Mahallesi Kıvırım Sk. No:544 Kağıthane - İstanbul
Kagithane , İstanbul
İş Alanları

Kırtasiyeciler

Toner Dolumu, Toner Dolum , Muadil Toner, Text Toner

Text Toner Hizmetleri San. Ve Ticaret Ltd. Şti. Hakkında

Kimiz Biz:
Text Toner, kaliteli ürünleri kişiye özel hizmetler ile bir araya getirerek alışverişte sıkılmadan ve prosedürlere takılmadan, müşteri memnuniyetini para kaybetmekten değerli bulan bir kuruluştur.
Neler Yapıyoruz;
Firmamız tonerden, kartuşa kiralık fotokopiden lazer yazıcı satışıyla, kırtasiye ve sarf sektörünün yıldız markaları ile iş birliği yapmaktadır.
Basit ve hızlı alışveriş;
Text toner genç bir şirket, Daha koşacak çok yolumuz var.
Ürünlerimiz hangi uluslararası belgelere tabii;
İthalat ve İhracatını yaptığımız tüm ürünler ISO 9001| ISO 14001 | OHSAS 18001 kalite belgeleri bulunmakta olup, Sektörde eksik olan Anlık hizmet ve kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunarak kapıya hizmet sağlamaktır.
Toptan Satış Nasıl Gerçekleşir
Tüm ürün dağıtım süreçlerinde ’İstanbul içi dağıtım bölgeleri dışında ’ kalan bölgeler 4PL sistem ile İthalat - depolama, hazırlama ve sevkiyat süreçlerinde özel antrepolarda interaktif otomasyon sistemi kullanılarak kişi hatasını en aza indirerek 50.000 kalem üründe hatasız sevkin memnuniyeti sağlanmaktadır.
Text Toner uzun yıllara dayanan tecrübesi ile toner sektörüne yeni bir soluk getirme hedefiyle kurulmuştur. Firmamız kişiye özel hizmet ve çözümleri ile Yazıcıların Toner Dolumu, Muadil Toner ve Orijinal Toner ürünleri İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerine Motorlu Kurye ekibiyle hizmeti ayağa getirmektedir.
İstanbul’da Motorlu Kurye ve tüm Türkiye’ye Kargo ağı ile Toner Dolumundan, Muadil Toner ve Orijinal Tonere (4PL) servis ağıyla müşterilerine başarılı hizmetler sunmaktadır.
Robert Bosch’un dediği gibi ‘İnsanların güvenini kaybetmektense, Para kaybetmeyi tercih ederim’ Felsefesi ve yoğun iş temposu içerisinde müşterilerimize Uygun ve Kaliteli ürünler ile Zaman kazandırmak en önemli hedefimizdir.
İşimizi profesyonel ekip ve amatör bir ruhla ile yaparak, ofisinizde ihtiyaç olan Toner Dolumu, Muadil Toner ve Orijinal Tonere ürünlerini, hizmette (A) Kalite bir yaklaşım sunarak problemleri ortadan kaldırıyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico