Tanım

İstanbul Kağıthane’ de uzun yıllardır su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız ayrıca tıkanık açma ve su kaçağı tespiti  konularında da hizmet vermekteyiz. Konusunda uzman ve profesyonel kadromuz ile bizleri günün her saatinde arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı gibi bir sorununuz varsa, artık dert etmenize gerek yok, gelişmiş teknolojik araç ve gereçlerimiz ile noktasal olarak su kaçağı tespiti yapmaktayız. Tesisattaki su sızıntı tespitini, akustik dinleme cihazı ve termal kamera aracılığı ile buluyoruz, herhangi bir yeri kırıp dökmeden sadece su kaçağının olduğu yeri kırıp tamiratını gerçekleştiriyoruz. Kağıthane su kaçağı tespitlerinizi noktasal olarak tespit edip, sorunlarınızı gideriyoruz.

Binanızın rutubetlenen yerleri varsa bunu ihmal etmeyiniz çünkü rutubet zaman içerisinde kokuya sebebiyet verir, taşıyıcı kolonlara zarar verebildiği gibi demirleri de çürüterek binanızı tehlikeye atar. Artık günümüz teknolojisinde, su kaçaklarınızı eskiden olduğu gibi her yeri kırıp dökerek arıza tespiti yapmıyoruz, arıza neredeyse tam olarak o bölgede işlem yapıyoruz.

Tabi suyun kaçırma sebepleri birden fazladır. Korozyona uğramış demir borular, ek yerlerinden kaçıran plastik borular, tıkanmış olan atık su boruları da, su kaçırmasına sebep olabilir. Sizde acaba nerede su kaçağı var diye düşünmek yerine, bizi arayıp sorunu çözebilirsiniz kalifiyeli ustalarımız ile hizmet veren firmamız 7 / 24 sizlerin hizmetindedir.

Kağıthane Tıkanıklık Açma

Kağıthane’ de tıkanıklık açma hizmeti de vermekteyiz. Kameralı tıkanık açma cihazlarımız ile, sorunun ne olduğunu net olarak bulup çözebiliyoruz. Tıkanık boruları gelişi güzel bir tel ile açıp, sonrasında tekrar tıkanmasına davetiye çıkarırcasına yalan yanlış tıkanık açmıyoruz.

Boru içerisindeki tortu, yada tıkanmış nesneyi tam olarak açarak, uzun yıllar tekrar tıkanma olasılığını ortadan kaldırıyoruz. Piyasada kendisine tesisatçı diye tanıtan, ellerindeki ince bir tel ile tıkanıklıkları açtıklarını iddia ederek parayı alıp giden, bir süre sonra tekrar tıkanan bir hizmetle karşılaşmak istemiyorsanız, hizmeti aldığınız yere dikkat etmeniz sizin avantajınıza olacaktır.

Kameralı tıkanık tespiti, en garantili çözümdür. En azından tıkanık açıldıktan sonra, boru içerisinde başka bir şey var mı ?  Yoksa boru çapı genişliğinde daralma var mı ? Net bir şekilde görülebilir, ve gerekliyse tekrar bir işlem yapılarak, boruların en iyi şekilde çalışması sağlanır.

Tıkanıklıklar en çok karşılaşılan tesisat sorunlarından birisi olması özelliğini yıllardır koruyor. Çünkü zaman içerisinde, kireçlenmiş, tortu oluşmuş, yağ kaplamış,  iç çapları daralmış ve tam olarak görevini yerine getiremeyen atık su boruları,  suyun bina içerisinden tahliye edilememesine sebep olmaktadır. Bina dışarısına atılamayan sular, maalesef evdeki lavabo ve tuvaletlerimiz de, pis su baskınlarına yol açabilmektedir.

Kağıthane de Su tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda size bir telefon kadar yakınız. Bizi tüm tesisat sorunlarınız için klozet montajı, lavabo montajı, duşakabin montajı gibi tesisat ve vitrifiye üzerine tüm konularda soru sorabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Fotoğraflar

İnceleme ve Puan Ekle

İlk yorum yapan siz olun “Güven Tesisat”

Kalite
Konum
Zaman
Hizmet
Fiyat